GLOB-TRANS
VS GLOB-TRANS PL Firma Transportowa kontakt gg SIWY 56693271 .Zapraszamy.(VS-ka firma wirtualna)

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Pokaż co potrafisz! Ale nie jeden raz.

#1 09-01-2017 20:23:04

MatioO
Kierowca
Dołączył: 03-12-2016
Liczba postów: 32
Nr gg: 61272100
Windows 8.1Firefox 50.0

DARMOWY TRACK IR

Znalazłem program który jest podróbką oryginalnego track IR'a,. To jest  dobra alternatywa dal tych wszystkich Trac Ir"ów 9 orginale kosztuja nawet po 120-150$, więc..... )program współ działa z telefonem ( system android, telefon musi mieć wbudowany sensor, tzn. to co wykrywa przechylanie telefonu (nwm. jak to się profesjonalnie nazywa ) ), okey początek nie za ciekawy ale taka moja natura ze nie jestem  dobry do wstępów i opisywania [dblpt]D  :

1 . Pobieramy program z linku poniżej:

http://host1gb.net.pl/download.php?file … fdf16938bd

2 . Instalujemy program ( pamiętajmy gdzie się zainstalował to jest WAŻNE )

3 . Gdy program nam sie zainstaluje wchodzimy kolejne w foldery programu  :  doc> contrib> freepie-udp i tam jest plik " com.freepie.android.imu.apk " i ten program przerzucamy na telefon i także instalujemy.

4 . teraz włączamy  na komputerze program URUCHOM i wpisujemy CMD, następnie w oknie które na wyskoczy wpisujemy " ipconfig ", pojami nam sie mnóstwo linijek cyfr itp. interesuje nas linijka zatytułowana (od lewej strony ) : IPv4 Addres..... ( po tych kropkach będziecie mieli swój adres ip komputera ) , i teraz przepisujemy ten adres do zainstalowanej aplikacji a oknie zatytułowanym " Target ip ", i odstawiacie na razie ,nie zamykajcie aplikacji.

5 uruchamiacie zainstalowany program na komputerze  na komputerze i następnie macie w prawym dolnym rogu różne tabelki w pierwszej  z nich  w sekcji INPU musicie wybrać opcje " FreePIE UDP receiver. w kolejnej sekcji OUTPUT wybieracie " freetrack 2.0 Enhanced ". Sekcję FILTER zostawiacie w spokoju [sred])

6 .  Teraz wystarczy wcisnąc w telefonie przycisk który będzie najpierw widniał z napisem " WYŁACZONO " , a następnie wcisnac " START " w programie znajdującym się na komputerze.

7 .  W programie znajdującym się na komputerze jest sekcja " OPTIONS " i w zakładce " CAMERA " w linijkach
     Yaw     0,00° TX > rozgladanie się w prawo
     Pitch    0,00° TY > przyblizenie,oddalenie          ( możliwe że pomyliłem strony pierwszej linijki z drugą )
     ROLL    0,00  TZ  > rozgladanie się w lewo           
                                                                         ustawiamy wychylenie sie osi ( przynajmniej tak mi się wydaje [dblpt]) )

8 . I już wszystko gotowe, wystarczy włączyć Ets i grać ( nwm czy program działa na ATS, nie testowałem na Ats  to niepoweim na 100%.). Nie trzeba w opcjach gry nic ustawiać w sekcji z kamerą z wewnatrzą  itp.. Program sam automatycznie sie " zainicjuje" do gry

     aaa bym zapomniał hehe [dblpt]) aby skalibrować do punktu " ZERO" w danym położeniu telefonu trzeba zrobić to co poniżej  napiszę ;D
    - pierw. wciskamy " Stop" w programie na komputerze i potem na telefonie klikamy " wyłącz "
    - następnie PIERWSZY WŁĄCZMY PROGRAM NA TELEFONIE ( przycisk zatytułowany w tej chwili jako " Wyłączono " i dopiero wtedy klikamy " Start " w programie na komputerze i powinnno być wszystko w porządku 




MYŚLĘ ŻE DOBRZE TO OPISAŁEM [dblpt]) JA TAK ROBIĘŁEM I ODPALIŁO ZA 1 RAZEM [dblpt]D KTO CHCE TO PROSZĘ BARDZO SPRÓBOWAĆ. znalazłem to i postanowiłem się podzielić swoimi znaleziskami [sred])

ps. Przepraszam bardzo za liczne błędy, mój Polski nie jest wybitny [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez MatioO (21-05-2017 20:25:45)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot