GLOB-TRANS
VS GLOB-TRANS PL Firma Transportowa kontakt gg SIWY 56693271 .Zapraszamy.(VS-ka firma wirtualna)

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Pokaż co potrafisz! Ale nie jeden raz.

#1 28-11-2016 00:16:08

Biniex
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 14-11-2016
Liczba postów: 6
Nr gg: 37865315
Windows 7Firefox 50.0

Opinia od Biniex92

Szanowni Państwo!

Co tu kryć... według mnie i na pewno nie tylko mnie, VS GLOB-TRANS to firma według mnie bezkonkurencyjna. Firma, która znacząco się wyróżnia spośród innych firm zostawiając całą konkurencję daleko w tyle. A dlaczego? Już tłumaczę. Wiadomo, że są firmy, które mają znacznie wyższe noty w rankingach, mają wyższe statystyki, więcej kierowców i osób na innych stanowiskach. Ale co z tego? Pytam co z tego kiedy to wszystko jest napędzane sztucznie, dla jak najszybszego wybicia się, przodowania bo przecież muszą pokazać, że to oni (czyli inna którakolwiek firma) są najlepsi... Stanowczo nie popieram takich zachowań bo pasja, która moim subiektywnym zdaniem odgrywa tu największą rolę, nagle zanika gdzieś we mgle tego szaleństwa. I wtedy pasja, która może kiedyś była w innych firmach, oraz jej cząstki i ślady - zamieniają się w istny wyścig szczurów. Zero pasji i zaangażowania, tylko wyścig... ten cholerny wyścig, który nie jest ani trochę potrzebny prawdziwym i szczerym pasjonatom.
A GLOB-TRANS się rozwija, prosperuje i świetnie rokuje na przyszłość! W firmie tej, doskonale są widoczne znakomite wzorce zarządzania, które nie biorą się znikąd bo żeby tak było to potrzebne są lata praktyki, ale nie tylko praktyki bo pasji również. A właściwie pasji przede wszystkim. I w tym właśnie tkwi sedno sukcesu naszej firmy, rozchodzi się o pasję. Wszystkie pracujące tu osoby są pod przewodnictwem ludzi, którzy od wielu lat działają w tym jakże ciężkim zawodzie. Trudzą się nim i wkładają całe serce przemierzając dziesiątki, a nawet setki tysięcy kilometrów w to aby wielu, naprawdę wielu ludziom na tym świecie nie zabrakło niczego na sklepowych półkach i wystawach.
I o tym właśnie pragnę napisać, że PASJA, ZAANGAŻOWANIE i MIŁOŚĆ DO TRANSPORTU CIĘŻKIEGO, to są absolutne podstawy, które goszczą tu od samego początku i jestem przekonany, że nigdy nie zaginą. Najszczersze gratulacje i podziękowania należą się naszemu Kierownictwu, Siwemu oraz Chudemu, którzy sprawili, że panuje tu duch miłości do tego pięknego zawodu. Podziękowania i gratulacje należą się także wszystkim innym osobom tu zatrudnionym bo również dzięki Wam firma pnie się na wyżyny i co najważniejsze - bez uczestnictwa we wcześniej wspomnianym wyścigu szczurów.
Z mojej strony ogromne brawa oraz ukłony skierowane w Waszą stronę Panowie. Życzę z całego serca aby tak pozostało na zawsze! [dblpt])
Dlatego właśnie z wyżej wymienionych powodów i powodów, których nie wymieniłem bo jak się rozpiszę to klękajcie narody ^^ - VS GLOB-TRANS to bezapelacyjnie firma bezkonkurencyjna.
Co do mojej skromnej osoby - jestem po prostu szczęśliwy bo w końcu, po tylu latach pracy w innych VS, znalazłem firmę w, której się świetnie. Nie będzie oszustwem jeżeli posłużę się wyrażeniem jak u siebie w domu [dblpt])

Pozwolę sobie jeszcze przytoczyć pewne fragmenty z prywatnych rozmów z Chudym oraz z Siwym.
Chudy: "TRANSPORT to miłość i tego nikt nam nie odbierze"
Siwy: "...i ma się wrażenie, że jesteśmy częścią małej społeczności..."
Być może dziwi Was fakt, że przytoczyłem fragmenty tych rozmów, ale nie uczyniłem tego bez kozery. Otóż chciałbym podsumować i jednocześnie przekazać każdemu pewną sentencję.
Społeczność Trucker'ska jaką wszyscy tworzymy, bierze się właśnie z miłości do transportu. I do nas należy to aby tę społeczność rozwijać i pielęgnować. Prawdziwą pasję i miłość możemy poznać po tym, że choćby nie wiadomo co się działo to nie mamy jej dość, a wręcz przeciwnie bo każde błędy i potknięcia sprawiają, że łakniemy jej więcej i więcej. Pamiętajcie Panowie, że będąc w grupie możemy zdziałać naprawdę wiele.

To by było na tyle i tymczasem wszystkim i każdemu z osobna, życzę miłej i spokojnej nocy, a także szerokości na trasie! [dblpt])

Offline

#2 28-11-2016 13:59:30

michasba
Użytkownik
Dołączył: 22-08-2016
Liczba postów: 49
Nr gg: 51207695
Windows 7Opera 41.0.2353.69

Odp: Opinia od Biniex92

Świetna recenzja, która mówi samą prawdę O GLOB-TRANS-ie

Offline

#3 28-11-2016 21:43:15

SILVER0912
Administrator
Skąd: Arlington
Dołączył: 10-01-2016
Liczba postów: 164
Nr gg: 56693271
Windows XPFirefox 50.0

Odp: Opinia od Biniex92

Biniex świetna wypowiedź i uchwyciłeś sens i filozofię naszej VSki. Miło się czyta że to ktoś rozumie i docenia. Jestem wzruszony wręcz i warto było poświęcić wiele godzin pracy. Przeciwności były olbrzymie i hejterów też nie brakowało ale przetrwaliśmy i będziemy pielęgnować te wartości obiecuję.  [dblpt]good[dblpt]

Offline

#4 29-11-2016 21:51:37

Nelson
Kierowca
Dołączył: 14-10-2016
Liczba postów: 48
Nr gg: 1845490
WindowsFirefox 50.0

Odp: Opinia od Biniex92

No kolego naprawdę świetna wypowiedz [dblpt])
podpisuje się pod każdym słowem.

Offline

#5 01-12-2016 16:56:40

Komagro
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 13-10-2016
Liczba postów: 35
Nr gg: 60766164
WWW
WindowsFirefox 50.0

Odp: Opinia od Biniex92

Sam bym tego lepej nie ujął. Bombowa wypowiedź  [dblpt]applause[dblpt]  [dblpt]applause[dblpt]  [dblpt]applause[dblpt]  [dblpt]good[dblpt]  [dblpt]good[dblpt]  [dblpt]good[dblpt]

Ostatnio edytowany przez Komagro (01-12-2016 16:57:07)

Offline

#6 04-12-2016 17:53:26

Biniex
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 14-11-2016
Liczba postów: 6
Nr gg: 37865315
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Opinia od Biniex92

Panowie, serdeczne dzięki za Wasze odpowiedzi co do mojej opinii! [dblpt]) Ogromna radość dla mnie, że napisałem coś co innym się podoba [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot