GLOB-TRANS
VS GLOB-TRANS PL Firma Transportowa kontakt gg SIWY 56693271 .Zapraszamy.(VS-ka firma wirtualna)

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Pokaż co potrafisz! Ale nie jeden raz.

#1 18-11-2016 20:19:23

Biniex
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 14-11-2016
Liczba postów: 6
Nr gg: 37865315
Windows 7Firefox 49.0

Fotorelacja kierowcy Biniex92

W Minsku nie czekałem za długo na załadunek i całe szczęście bo rozpierała mnie energia po wypiciu napoju energetycznego (jakoś trzeba szybko naładować akumulatory [dblpt]D) Także czym prędzej na stanowisko podjechane, naczepa załadowana i komu w drogę temu trampki
Trasa: Minsk --> Krosno
8x2LNpE.jpg

Niestety pogoda jaka panowała na Białorusi, nie napawała optymizmem lecz nie było innego wyjścia jak tylko zacisnąć zęby i jechać przed siebie prosto do celu.
9yjT1ZE.jpg

Po przejechaniu pewnego dystansu, pogoda coraz bardziej działała mi na nerwy... serio, nienawidzę jeździć w taką pogodę i na pewno nie tylko ja. Na szczęście opuściłem już tereny Białorusi więc nadzieja na poprawę pogody wzrastała z każdą minutą.
AtL7JhZ.jpg

Wkroczyłem już na terytorium naszego kraju i od razu słoneczko zaczęło wyglądać zza chmur! ("jest moc!" - pomyślałem sobie) [dblpt]D
Wiem wiem, na poprzednim zdjęciu też jest słońce, ale jak wjechałem do Polski to jakby mocniej zaczęło świecić [dblpt]D
A tak btw. jak dla mnie zdjęcie wyszło mega. A Wy co o tym sądzicie? [sred])
pUcxAPZ.jpg

Nieopodal Lublina postanowiłem zatrzymać się na dużą kawę i ciacho. Jak widać wypogodziło się na dobre więc od razu humor inny - znacznie lepszy. Nadarzyła się też okazja aby zamienić parę słów z kierowcą z DHL. Pochwalił wygląd wizualny mojego "byczka" lecz zaproponował zmianę klaksonów na coś innego, tak samo jak i Chudy [dblpt]D (Przez te klaksony też pojawiła się ksywka "byczek")
W przyjaznej atmosferze i dobrych humorach każdy pojechał w swoją stronę.
p77cA6a.jpg

W samym Lublinie uchwycił mnie paparazzi-fan transportu ciężkiego. Oni są chyba wszędzie [sred])
VUGdGyU.jpg

Napotkałem też na pożar pola uprawnego. Policjant nakazał aby się chwilowo zatrzymać to skorzystałem z chwili aby cyknąć fotkę.
61JxQuB.jpg

Po tej krótkiej trasie, dotarłem do celu. Dostałem pozwolenie na rozładowanie więc od razu podjechałem na stanowisko. Towar dowieziony bezproblemowo, w szybkim czasie także każdy zadowolony, a ja udałem się na parking aby wykręcić pauzę mówiąc kolokwialnie [dblpt])
16fLXPk.jpg

Offline

#2 19-11-2016 05:13:44

SILVER0912
Administrator
Skąd: Arlington
Dołączył: 10-01-2016
Liczba postów: 164
Nr gg: 56693271
Windows XPFirefox 49.0

Odp: Fotorelacja kierowcy Biniex92

Fajne sympatyczne i miło się oglądało  [dblpt]D

Offline

#3 19-11-2016 16:15:10

Biniex
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 14-11-2016
Liczba postów: 6
Nr gg: 37865315
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Fotorelacja kierowcy Biniex92

Bardzo się cieszę i dziękuję za opinię [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot