GLOB-TRANS
VS GLOB-TRANS PL Firma Transportowa kontakt gg SIWY 56693271 .Zapraszamy.(VS-ka firma wirtualna)

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Pokaż co potrafisz! Ale nie jeden raz.

#1 17-09-2016 21:36:40

kibol215
Administrator
Dołączył: 14-07-2016
Liczba postów: 5
Nr gg: 6059898
Windows 8Chrome 52.0.2743.116

Gdzie jest nasza firma ?

Kiedyś ktoś wspomniał o bazie naszej firmy,po przemyśleniu stwierdzam że od czasu do czasu powinniśmy zjezdzać do jakiegoś miasta w Polsce a nie kręcić się po Europie bez pokazania się w firmie.
Nie jestem gościem co robi mody ale znalazłem dość fajną bazę która może być naszą firmową bazą.
Baza znajduje się w Katowicach i jest tuż koło firmy Posped moda można ściągnąć jak ma się TSM na inne mapki nie wiem.
W regulaminie chciał bym żeby była wzmianka o naszej miejscowości firmowej i 2 razy w miesiącu pokazania się w firmie.Kto nie ma w Katowicach garażu musi sobie tam kupić jeśli baza mu nie gra z jego mapką wystarczy że jest 2 razy w miesiącu w Katowicach.
Karą za nie pokazanie się w firmowym mieście będzie odbierana kwota 2000zł

Link do pobrania bazy http://www12.zippyshare.com/v/kq6RoE7l/file.html

                    Baza wymaga DLC Skandynavii!

Offline

#2 17-09-2016 22:12:11

SILVER0912
Administrator
Skąd: Arlington
Dołączył: 10-01-2016
Liczba postów: 164
Nr gg: 56693271
Windows XPFirefox 48.0

Odp: Gdzie jest nasza firma ?

No dobra Kibol, ale odpowiedz mi na proste pytanie po co? Rozumiem że przy każdej wersji będziesz pilnował i czekał na nową wersję aby uaktualnić. To jest jedno a drugie grając na SP i tak nikt nikogo nie zobaczy a pogada na gg. Zgadzasz się? Naszą bazę jest forum i tu się spotykamy czytamy wiadomości i dyskutujemy. Pomocne też jest bardzo gg. Przewiduję same komplikacje z bazą bez korzyści. Nie poddaję się różnym nowościom dla nowości. Obciążenie gry też jest dodatkowe - kolejny minus. Jeśli dla kogoś baza jest niezbędna niech sobie wgra nie mam nic przeciwko ale karanie za brak przyjazdu na bazę uważam nie trafione. Generalnie jestem przeciw i to dość zdecydowanie . To jest bajer dla młodzieży głównie. To oni pytają o bazę na wstępie rozmowy rekrutacyjnej.
Szanuję Twoją inicjatywę ale mój głos jest na nie!
Od początku powstania naszej VSki jestem przeciwny konsekwentnie i trudno mnie będzie przekonać.

Wielu ma i tak problem ze zgromadzeniem kasy na koniec m-ca i jeszcze ukaranie to pozbędziemy się połowy kierowców w 1 m-c. Raczej wolę motywację pozytywną niż karanie i rygor.

Mam nadzieję że dość wyczerpująco odpowiedziałem na powracający co jakiś czas temat i dobrze się stało że poruszyłeś ten temat to już będę odsyłał do tego tekstu. A jeżeli ktoś ma argumenty na tak to niech napisze i przemyślę sprawę.  [dblpt])

P.S.
Zdaję sobie sprawę że jazda to uciążliwe zajęcie ale kierowca to specyficzny zawód i jeżeli ktoś tego nie lubi a szuka dodatkowych atrakcji to musi zadać sam sobie pytanie - czy chcę być kierowcą. Uwierzcie mi w realu jest jeszcze trudniej niż w grze i motywacją do dalszej pracy jest konieczność zarabiania pieniędzy a ta VSka jest tak zrobiona żeby nie krępowała możliwości gromadzenia kasy. To taka namiastka realizmu.

Offline

#3 18-09-2016 08:13:44

Chudy
Użytkownik
Skąd: Rumia
Dołączył: 13-02-2016
Liczba postów: 53
Nr gg: 57835945
AndroidChrome 52.0.2743.98

Odp: Gdzie jest nasza firma ?

Siwy popieram twoja wypowiedź. Jest więcej minusów niż plusów. Wielu nie zna realnego życia kierowcy więc będzie chciało wielu zmian i dodatków, które naprawdę obciążają grę, a poza tym kary nie są najlepszym rozwiązaniem, bo zaraz kierowcy zamiast przychodzić do nas to będą obchodzili, a tego nie chcemy. Nasza Vska jest jedyną która ma taki system bez rekrutacji, okresów próbnych, rozpiskę itd. itp. Moje zdanie też jest na NIE!!!

Offline

#4 18-09-2016 21:08:38

Hamsiu
Użytkownik
Dołączył: 09-08-2016
Liczba postów: 4
Nr gg: 7740784
WindowsChrome 53.0.2785.116

Odp: Gdzie jest nasza firma ?

Również popieram wypowiedź Siwego. Taka baza powinna być dowolnością. Właśnie to jest ideą tej VSki, dowolność, nie ma praktycznie żadnej krępacji w wyborze zleceń. Nie ma chyba sensu tego ograniczać, skoro właśnie to jest główną cechą naszej małej społeczności.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot